امروز جمعه ، ۳ آذر ۱۳۹۶
»

تکذیب عدم پرداخت وام در بانک کشاورزی

۱۱:۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۳۰کد خبر: 42794
بانکیا: عضو هیئت مدیره بانک کشاوری گفت: اعطای تسهیلات در بانک کشاورزی متوقف نشده است.

به گزارش بانکداری ایران (بانکیا)روح الله خدارحمی گفت : رعایت انضباط مالی و کنترل منابع و مصارف رویکرد عمومی تمامی بانکهاست و بانک کشاورزی نیز از این قاعده کلی مثتثنی نیست اما این روند مانع اعطای تسهیلات نشده است.
وی بانک کشاورزی را بانکی تخصصی با جامعه هدف و الگوی اعتباری خاص توصیف کرد و به صدا و سیما افزود : حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی ، توسعه مکانیزاسیون، گسترش سیستم های ابیاری نوین ، توسعه کشت گلخانه ای و حمایت از پرورش ماهی در قفس در استان های ساحلی از اولویت های بانک کشاورزی است و محدودیتی برای اعطای تسهیلات در این بخش ها وجود ندارد.
عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی گفت : از ابتدای سالجاری روند تشکیل پرونده و بررسی طرح های کشاورزی در این بانک ادامه داشته است و هم اکنون پرونده های متعددی در مرحله بررسی و اعطای تسهیلات است.
خدارحمی افزود : سالانه 350 هزار میلیارد ریال برای اعطای تسهیلات پیش بینی شده است که تا پایان سال محقق خواهد شد.
وی گفت : در بخش توسعه سیستم های آبیاری نوین 600 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده که تاکنون 200 میلیارد تومان پرداخت شده است و روند پرداخت ادامه دارد.
خدارحمی خاطرنشان کرد : بخش عمده تسهیلات اعطایی برای طرح های بخش کشاورزی از محل اعتبارات توسعه ملی با نرخ 14 درصد و برای مناطق محروم با نرخ 10.5 درصد پرداخت می شود ، همچنین نرخ تسهیلات اعطایی به بخش مکانیزاسیون 15 درصد است که کشاورزان از ان استقبال می کنند.

» با عضویت در سایت آخرین اخبار را در ایمیل خود ببینید!
عضویت در خبرنامه
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


آخرین اخبار
اخبار پربازدید