امروز جمعه ، ۳ آذر ۱۳۹۶
»

شعبه جدید بانک ملی در جنوب تهران افتتاح شد

۱۱:۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۳۰کد خبر: 42796
بانکیا: شعبه جدید بانک ملی ایران در منطقه ناز‌ی‌ آباد تهران با نام خیابان شهید اکبر مشهدی از شهدای معزز انقلاب اسلامی توسط برادر این شهید افتتاح شد.

به گزارش بانکداری ایران (بانکیا)در مراسم افتتاح این شعبه که با حضور برات کریمی عضو هیأت مدیره و تنی چند از مدیران و مشتریان بانک ملی ایران برگزار شد، کریمی ابراز داشت: از افتخارات بانک ملی ایران، متعلق بودن به همه مردم است و هر جا شعب این بانک افتتاح شده با استقبال گسترده مردم مواجه شده است و این تعلق خاطر مردم، تعهد کارکنان بانک ملی ایران برای ارائه خدمات بهتر را بیشتر می‌کند.
وی با اشاره به نام‌گذاری این شعبه به نام شهید اکبر مشهدی بیان داشت: از مهمترین ویژگی‌های شهید اکبر مشهدی که از شهدای انقلاب اسلامی است، اخلاق حسنه، روح جوانمردی و محبوبیت بالا در بین اهالی منطقه است.
در ابتدای این مراسم افشین کاظمی رئیس اداره امور شعب بانک ملی ایران در جنوب تهران با ارائه گزارشی در مورد منطقه و اشاره به استقبال مردم از افتتاح شعبه اکبر مشهدی گفت: منطقه نازی آباد از قدیمی‌ترین محلات تهران با بیش از دو قرن سابقه می‌باشد که در دهه اخیر به علت ساخت مراکز خرید متعدد به یکی از مناطق تجاری مهم تهران تبدیل شده است.
پس از این مراسم، عضو هیأت مدیره بانک و هیأت همراه، از شعب سرای حاج حسن، حاجب‌الدوله و نازی آباد بازدید و با کارکنان این شعب دیدار و گفت وگو کردند.
گفتنی است این شعبه از محل حذف شعب ناکارآمد، با هدف ارائه خدمات بهتر و ایجاد بازدهی بیشتر، را‌ه‌اندازی شده است.

» با عضویت در سایت آخرین اخبار را در ایمیل خود ببینید!
عضویت در خبرنامه
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


آخرین اخبار
اخبار پربازدید