امروز جمعه ، ۳ آذر ۱۳۹۶
»

دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران تغییر می‌کند

۱۱:۱۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۳۰کد خبر: 42806
بانکیا: دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران با پایان دوره دو ساله فعالیت خود در سندیکا با این سمت خداحافظی می‌کند.

به گزارش بانکداری ایران (بانکیا)،علی اکبر اولیاء دی ماه سال 93 سکان هدایت سندیکای بیمه گران ایران به عنوان تشکل صنفی شرکت‌های بیمه‌ای را در دست گرفت و اکنون دوره دوساله مدیریت وی به پایان رسیده است.
گفته می‌شود با پایان دوره دبیرکلی اولیاء وی عزم ترک سندیکا و واگذاری سمت خود را کرده است.
بر اساس آیین نامه اجرایی سندیکای بیمه‌گران: دبیرکل سندیکا توسط شورای عمومی و برای مدت دو سال انتخاب شده و انتخاب مجدد وی بلامانع است. با عنایت به مفاد ماده ( 15 ) اساسنامه سندیکا ، دبیرکل بالاترین مقام اجرایی سندیکامی باشد و وظایف خود را مطابق اساسنامه مورد عمل سندیکا و اختیارات و وظایفی را که حسب مورد توسط شورای عمومی به وی تفویض می‌گردد انجام می دهد. به موجب مواد 16 و 17 اساسنامه سندیکا دبیرکل نماینده قانونی و تام الاختیار سندیکا در کلیه مراجع قضایی و غیر قضایی و تمامی نهادها و سازمانهای دولتی و غیر دولتی است و اختیار طرح دعوی از طرف سندیکا و دفاع از دعاوی مطروحه علیه سندیکا را در تمام مراحل و مراجع با حق توکیل به غیر دارد.
به نوشته فارس،ایجاد و حفظ توسعه همکاری اعضاء،تلاش برای حفظ سلامت بازار بیمه کشور، توسعه و ترویج فرهنگ بیمه و حمایت از حقوق و منافع صنفی اعضاء از جمله اهداف فعالیت اصناف است.
 

» با عضویت در سایت آخرین اخبار را در ایمیل خود ببینید!
عضویت در خبرنامه
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


آخرین اخبار
اخبار پربازدید