امروز جمعه ، ۳ آذر ۱۳۹۶
»

اولین همایش بیمه های زندگی برگزار شد

۱۱:۳۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۳۰کد خبر: 42815
بانکیا: اولین همایش بزرگ بیمه های زندگی بیمه ملت با حضور بیش از ۱۶۰ نفر از نمایندگان بیمه ملت در تاریخ ۲۷/۱۰/۹۵ در شهر تهران برگزار شد.

به گزارش بانکداری ایران (بانکیا)در این همایش با هدف آشنایی بیشتر نمایندگان مباحث "بیمه های زندگی، مقاومت های عمومی مشتریان، فروش های ارجاعی و نفوذی، درک حرفه نمایندگی به عنوان یک خدمت اجتماعی و اصول کاری نماینده حرفه ای" به بحث و بررسی گذاشته شد.
در ابتدای همایش سعید جبلی معاون بازاریابی و فروش بیمه ملت به بیان اقدامات بیمه ملت در راستای  ساماندهی شبکه فروش و همچنین برنامه های آتی این بیمه در  زمینه بازاریابی و فروش  پرداخت .
محمد مهدی امانی معاون فنی بیمه ملت نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شبکه فروش  بیمه ملت در یک سال گذشته اظهار داشت : رشد فروش بیمه های زندگی درصنعت بیمه در سال گذشته 37درصد می باشد ،  این در حالی که  بیمه ملت در فروش بیمه های زندگی بیش از 40 درصد رشد را تجربه کرده است .
امانی با اشاره به محصولات انحصاری بیمه ملت از قبیل بیمه زندگی وتحصیل فرزندان اظهار داشت : به منظور افزایش توان رقابتی شبکه فروش بیمه ملت،  بهبود هایی در محصولات جاری شرکت ایجاد خواهد شد.
امانی با تاکید بر لزوم تکمیل سبد مشتریان افزود :  زمانی یک نماینده حرفه ای کار خود را به پایان می رساند که کلیه نیازهای بیمه ای مشتری خود را برآورده کرده باشد.
در ادامه این همایش حمید امامی از مدرسین باسابقه صنعت بیمه، با تاکید بر لزوم نگاه حرفه ای به نمایندگی بعنوان یک خدمت اجتماعی و فراتر از یک شغل و منبع درآمد ، راهکارهایی را برای  فروش بیمه های زندگی به مشتریان سخت ارائه کرد.
در پایان همایش اصول کاری نماینده حرفه ای و تکنیکهای جذب متقاعدسازی مورد بررسی قرار گرفت و به پرسشهای نمایندگان در این زمینه پاسخ داده شد.
 

» با عضویت در سایت آخرین اخبار را در ایمیل خود ببینید!
عضویت در خبرنامه
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


آخرین اخبار
اخبار پربازدید