امروز جمعه ، ۳ آذر ۱۳۹۶
»

نمایشگاه بانک و بیمه در مشهد گشایش یافت

۱۲:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۳۰کد خبر: ۴۲۸۲۶
بانکیا: نخستین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و فرصت های سرمایه گذاری چهارشنبه شب در مراسمی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد گشایش یافت.

به گزارش بانکداری ایران (بانکیا)مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد در این مراسم گفت: در این نمایشگاه اقتصادی 25 شرکت در فضایی به مساحت چهار هزار متر مربع توانمندی های خود را به نمایش گذاشته اند.
محسن ارکانی افزود: در این نمایشگاه شرکت های سرمایه گذاری، شرکت های بیمه و درجه یک بورس کشور و همچنین بانک ها و موسسات مالی و اعتباری معتبر و مناطق آزاد دستاوردهای خود را معرفی کرده اند.
وی اظهار کرد: چند شرکت سرمایه گذاری معتبر از پنج کشور افغانستان، تاجیکستان، گرجستان، قطر و کویت نیز در این نمایشگاه حضور یافته و در نشست هایی، مشاوره های لازم را به افراد متقاضی سرمایه گذاری ارائه می دهند.
وی بیان کرد: مهمترین هدف این نمایشگاه احیاء فضای سرمایه گذاری در خراسان رضوی و آشنایی مردم با فرآیندهای سرمایه گذاری در بورس، بانک و سایر زمینه هاست.
وی هدفمند کردن توسعه، جلوگیری از سرمایه گذاری های پراکنده، جذب سرمایه های خُرد و معرفی فرصت های مغفول مانده در حوزه سرمایه گذاری خراسان رضوی را از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه برشمرد.
به نوشته ایرنا، نخستین نمایشگاه بین المللی بیمه، بورس، بانک و فرصت های سرمایه گذاری تا دوم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد از ساعت 16 الی 22 برای بازدید عموم مردم دایر است.

» با عضویت در سایت آخرین اخبار را در ایمیل خود ببینید!
عضویت در خبرنامه
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


آخرین اخبار
اخبار پربازدید