امروز جمعه ، ۳ آذر ۱۳۹۶
معاون وزیر کار اعلام کرد
»

یارانه ۳,۷ میلیون نفر قطع شد

۱۲:۴۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۳۰کد خبر: ۴۲۸۳۱
بانکیا: معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام حذف یارانه ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر، از تغییر روش حذف یارانه بگیران خبر داد.

به گزارش بانکداری ایران (بانکیا)احمد میدری با بیان اینکه براساس رویکرد جدید از این پس یارانه افراد زمانی قطع می شود که یک ماه قبل از اجرایی شدن آن به مشمولان اطلاع رسانی شده باشد، از تغییر روش حذف یارانه بگیران خبر داد.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه در گذشته مردم پس از قطع یارانه امکان اعتراض داشتند، افزود: در روش جدید پیش از اینکه یارانه مردم قطع شود این افراد می توانند مراتب اعتراض خود را در مدت یک ماه اعلام کنند.
وی تاکید کرد: در این تغییر رویکرد حذف یارانه ها به آرامی صورت خواهد گرفت و مردم نیز فرصت دارند اعتراض های خود را پیگیری کنند.
میدری از حذف یارانه ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از جمعیت کشور خبر داد و در پاسخ به افرادی که دائما محل مصرف یارانه هایی را که داده نمی شود دنبال می کنند گفت: از آنجا که سالانه یک میلیون واقعه تولد در کشور ثبت می شود، دولت ناچار است یارانه افرادی را که قطع می شود به حساب متولدین همان سال بریزد.
میدری با تاکید بر اینکه ترازها تقریبا ثابت هستند و تغییری نکرده است، افزود: بنابراین بار مالی پیش بینی شده نیز برای یارانه بگیران تغییری ندارد.

» با عضویت در سایت آخرین اخبار را در ایمیل خود ببینید!
عضویت در خبرنامه
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


آخرین اخبار
اخبار پربازدید