امروز جمعه ، ۳ آذر ۱۳۹۶
»

پیش‌بینی قیمت مسکن در سال ۹۶

۱۵:۳۲ - ۱۳۹۶/۲/۱۸کد خبر: ۴۲۸۴۴
بانکیا: با توجه به سیاست‌های اخیر دولت و بانک مسکن برای تحریک تقاضا در بازار مسکن، چقدر احتمال افزایش قیمت مسکن وجود دارد؟

به گزارش بانکداری ایران (بانکیا) فعلا در مرحله عرضه مشکلی نداریم و در تهران حدود ۳۰۰ هزار خانه خالی داریم و امکان عرضه وجود دارد و بر اساس برآوردهای صورت گرفته فعلا افزایش قیمتی را پیش‌بینی نمی‌کنیم.
پیش‌بینی وزیر راه از روند آینده قیمت مسکن درسال ۹۶
الان حوزه پس‌انداز کاملا فعال شده و بر اساس آمار تعداد افرادی که در صندوق پس‌انداز یکم پس‌انداز کرده‌اند از ۶۰ هزار واحد گذشت و بیش از هزار میلیارد تومان تجهیز منابع صورت گرفته است. در چهار ماه اول سال تسهیلات خرید یا ساخت برای متقاضیان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۹۱ درصد رشد داشته است. این نشان می‌دهد که ما به سمت خروج غیرتورمی از رکود در بخش مسکن بازگشته‌ایم.

 

پیش‌بینی مشاوران املاک از آینده مسکن

مشاور املاک دیگری اظهار کرد: اکنون برای خریداران فرصت مناسبی است، زیرا می‌توانند سر فرصت بگردند و ملک خوبی را خریداری کنند. زیرا با شرایطی که اکنون دیده می‌شود تا یک سال آینده نیز بازار مسکن به همین صورت پیش خواهد رفت؛ حتی ممکن است که قیمت مسکن از این هم پایین‌تر بیاید، بنابراین اگر خریداران در خرید ملک عجله‌ای هم نکنند، ضرر نکرده‌اند.

» با عضویت در سایت آخرین اخبار را در ایمیل خود ببینید!
عضویت در خبرنامه
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


آخرین اخبار
اخبار پربازدید