امروز جمعه ، ۳ آذر ۱۳۹۶
 • »

  زمام نرخ سود سپرده بانکی در دست کیست؟

  بانکیا: ۰ دیدگاه ارسال کن کپی کن بزرگ کوچک زمام نرخ سود سپرده بانکی در دست کیست؟ شناسه خبر : ۱۳۹۱۶ | سرویس : بنکر یکشنبه ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۱ دولت یازدهم از طریق پیگیری سیاست‌های انضباط مالی، کنترل نقدینگی، پایه پولی و تورم، ساماندهی نرخ سود در بازار بین بانکی، تبدیل اضافه برداشت بانک‌ها از بانک‌ها به خط اعتباری زیر ۲۰‌درصد و… به تدریج ضمن کاهش نرخ تورم از ۴۰‌درصد به زیر ۱۰ درصد، توانست شرایط کاهش نرخ سود در بازار بین بانکی را ...
  ۱۳۹۶/۲/۱۸
 • »

  میانبری برای وام ازدواج ۲۰ میلیونی

  بانکیا: این کاهش درحالی اتفاق افتاده که تراکم جمعیتی کشور به سن ازدواج رسیده است و در حال حاضر حدود ۱۲ میلیون جوان مجرد در سن ازدواج در کشور وجود دارد که چهار میلیون آنها بالای ۲۸ سال دارند که این موضوع نشان از یک بحران بزرگ دارد.
  ۱۳۹۶/۲/۱۸
 • »

  بخشودگی جرایم وام‌ها تا۱۰۰میلیون تومان

  بانکیا: با تصمیم جدید بانک مرکزی قرار بر این شد تا ادامه اجرای قانون بخشش سود بدهکاران بانکی تا ۱۰۰ میلیون تومان، سقف پرداختی که در مرحله اول تا ۱۰ میلیون تومان تعیین شده بود به ۲۵ میلیون تومان افزایش یابد.
  ۱۳۹۶/۲/۱۸
 • بدون سپرده زوجین
  »

  افزایش وام مسکن به ۱۲۰ میلیون تومان

  بانکیا: با تصویب شورای پول و اعتبارافزایش وام مسکن بدون سپرده زوجین به ۱۲۰ میلیون تومان افزایش وام مسکن بدون سپرده زوجین به ۱۲۰ میلیون تومان شورای پول و اعتبار در جلسه ۱۲ اردیبهشت ماه با افزایش سقف تسهیلات بدون سپرده به زوجین موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۲/۱۸
 • »

  پیش‌بینی قیمت مسکن در سال ۹۶

  بانکیا: با توجه به سیاست‌های اخیر دولت و بانک مسکن برای تحریک تقاضا در بازار مسکن، چقدر احتمال افزایش قیمت مسکن وجود دارد؟
  ۱۳۹۶/۲/۱۸
 • »

  وام فوری بدون سپرده و ضامن

  بانکیا: در حدود سه سال پیش با داغ شدن موضوع وام فروشان مسئولان بانک مرکزی نیز واکنش نشان داده و با غیرقانونی خواندن این نوع فعالیت‌ها بیان کردند که مردم فریب این شرکت‌ها را نخورند ضمن آن که تبلیغات آنها نیز در روزنامه‌ها قانونی نیست.
  ۱۳۹۶/۲/۱۸
 • »

  وام بدون سپرده گذاری

  بانکیا: بانکها و موسسات مالی واسطه پول هستند و از محل سرمایه خود وام نمی دهند. بنابراین سودی که از افراد برای پرداخت وام می گیرند از سودی که به افراد سپرده گذار برای سپرده‌گذاری می‌پردازند بیشتر است.
  ۱۳۹۶/۲/۱۸
 • »

  جدول انواع وام های بانکی

  بانکیا: وام، وام بانکی، وام با نرخ سود پایین تر؛ اینها همه کلماتی است که برای همه ما آشناست، اما تعداد کمی از ما در عمل با وام گرفتن از بانک ها آشنا هستیم.
  ۱۳۹۶/۲/۱۸
 • راه اعتراض برای حذف شدگان باز شد
  »

  احتمال افزایش یارانه نقدی نیازمندان

  بانکیا: یک مقام مسئول وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تشریح جزئیات فرایند حذف یارانه نقدی خانوارها، از امکان ثبت اعتراض خانواده‌هایی که یارانه نقدی آنها قطع شده است، خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
 • »

  چند دلار از دارایی‌های ایران آزاد شد؟

  بانکیا: در جریان مذاکرات هسته‌ای و بعد از آن توافق برای برجام که حدود یک سال از آن می‌گذرد، اکنون ۲۲ میلیارد دلار از دارایی‌های ارزی ایران که طی سال‌های تحریم بلوکه و خارج از دسترس قرار گرفته بود، آزاد شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
 • نایب رئیس اتاق مشترک ایران و چین
  »

  تحریم‌های بانکی ایران هنوز پابرجاست

  بانکیا: نایب رئیس اتاق مشترک ایران و چین با بیان اینکه هنوز تحریم‌های بانکی برداشته نشده است، گفت: زمانی می توان گفت تحریم‌ها برداشته شده که روابط بانکی تجار ایرانی با شرکت‌های خارجی به صورت روان انجام شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
 • معاون وزیر کار اعلام کرد
  »

  یارانه ۳,۷ میلیون نفر قطع شد

  بانکیا: معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام حذف یارانه ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر، از تغییر روش حذف یارانه بگیران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
 • خلأ تسهیلات لیزینگ مسکن پوشش داده شد
  »

  بدل لیزینگ در بازار مسکن

  بانکیا: خلأ تسهیلات لیزینگ مسکن، با اقدام برخی بانک‌ها در ارائه «وام دارای شرایط سخت بازپرداخت» برای بخشی از تقاضای خرید، پوشش داده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
 • »

  پرداخت مستقیم حقوق کارکنان از بانک مرکزی

  بانکیا: معاون نظارت مالی و خزانه‌داری از پرداخت مستقیم حقوق کارکنان از بانک مرکزی از ابتدای سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
 • »

  آمریکا دویچه بانک آلمان را جریمه کرد

  بانکیا: وزارت دادگستری آمریکا دیروز اعلام کرد دویچه بانک آلمان به دلیل گمراه کردن مردم آمریکا در زمینه فروش اوراق قرضه وام مسکن به پرداخت ۷.۲ میلیارد دلار جریمه محکوم شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
1 2 3 4 5 6 >>
آخرین اخبار
اخبار پربازدید