امروز جمعه ، ۳ آذر ۱۳۹۶
 • »

  ادامه روند صعودی قیمت جهانی طلا

  ادامه روند صعودی قیمت جهانی طلا
  بانکیا: در حالی که مراسم تحلیف ترامپ روز گذشته در واشنگتن برگزار شد ، قیمت جهانی طلا در پایان مبادلات روز جمعه با افزایش نسبی روبرو شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲
 • »

  خزانه جواهرات ملی یک هفته تعطیل شد

  خزانه جواهرات ملی یک هفته تعطیل شد
  بانکیا: خزانه جواهرات ملی بانک مرکزی به دلیل محدودیت ترافیکی اعمال شده در محدوده حادثه آتش سوزی و فروریزی مرکز تجاری پلاسکو در هفته آینده تعطیل است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱
 • »

  گرانی طلا ادامه دار خواهد بود

  گرانی طلا ادامه دار خواهد بود
  بانکیا: در حالی که قیمت جهانی طلا بار دیگر وارد کانال ۱۲۰۰ دلاری شده، برخی تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که قیمت این فلز زرد تحت تاثیر عوامل مختلف پتانسیل زیادی برای ادامه روند صعودی دارد. طلا با وجود شکستن سطح ۱۲۰۰ دلاری پتانسیل زیادی برای افزایش بیشتر قیمت دارد
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
 • »

  فشار دوبل دلار بر رکورد ۲ماهه

  فشار دوبل دلار بر رکورد ۲ماهه
  بانکیا: چهارشنبه، طلای جهانی از دو مسیر تحت‌تاثیر روند دلار قرار گرفت تا از اوج دو ماهه پایین بیاید. تعدیل روند افت شاخص دلار در روزهای گذشته باعث فشار بر فلز زرد شد. از سوی دیگر، رشد بورس‌های آسیایی با توجه به سخنان ترامپ درباره مضرات دلار قوی، بخش دیگری از سرمایه‌های بازار طلا را جذب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
 • »

  نشانه‌های بازگشت ثبات به بازار ارز

  نشانه‌های بازگشت ثبات به بازار ارز
  بانکیا: روز گذشته، نوسان‌های شاخص بازار ارز برای دومین روز پیاپی در کانال ۳۸۰۰ تومان انجام شد. در حالی که دلار ابتدای دی حضور در کانال ۴۱۰۰ دلار را تجربه کرده بود، در روزهای پایانی ماه به ۳ کانال پایین‌تر آمده است تا برخی از معامله‌گران اتفاقات اخیر را نشانه‌هایی از بازگشت ثبات به بازار توصیف کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
 • »

  ۶ روند مثبت طلا در سال ۲۰۱۷ میلادی

  ۶ روند مثبت طلا در سال ۲۰۱۷ میلادی
  بانکیا: شورای جهانی طلا پیش بینی کرده است که قیمت طلا در سال ۲۰۱۷ میلادی تحت تاثیر ۶ عامل مهم و تاثیرگذار با افزایش بیشتری روبرو خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
 • »

  عملکرد صرافی‌های منتخب در معامله ارز

  عملکرد صرافی‌های منتخب در معامله ارز
  بانکیا: بانک مرکزی می گوید نرخ اسکناس دلار در پایان روز کاری گذشته به ۳۷۶۰ تومان رسیده؛ این در حالی است که یورو هم نرخی معادل ۴۲۴۱۹ ریال را به ثبت رسانده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
 • »

  کاهش نسبی قیمت طلا در بازارهای جهانی

  کاهش نسبی قیمت طلا در بازارهای جهانی
  قیمت طلا در بازارهای جهانی امروز پنجشنبه تحت تاثیر تقویت ارزش دلار و اظهارات روز گذشته جانت یلن رئیس فدرال رزرو آمریکا با کاهش نسبی روبرو شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
 • »

  چهار عامل موثر بر قیمت طلا در سال ۲۰۱۷

  بانکیا: تحلیلگران موسسه تحقیقاتی جی اف ام اس رویترز بر این باورند که ۴ قیمت اصلی و مهم در سال ۲۰۱۷ میلادی بر روند نوسانات قیمت طلا موثر خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹
 • »

  نرخ دلار به ۳۸۲۰ تومان رسید

  بانکیا: در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت هر دلار آمریکا با ۱۴ تومان کاهش، به ۳۸۲۰ تومان رسید. سکه تمام بهار آزادی طرح جدید هم، یک میلیون و ۱۸۲ هزار و ۷۰۰ تومان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹
 • »

  کاهش نرخ دلار در سالگرد برجام+جدول

  بانکیا: بازار ارز در سالگرد برجام با روندی کاهشی رو به رو شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
 • »

  مقاومت دلار برابر کاهش قیمت

  بانکیا: روز سه‌شنبه، بازار ایران تعطیل و بسته بود، ولی در معاملات پشت خطی برخلاف تصور اولیه نشانه‌هایی از مقاومت معامله‌گران در برابر کاهش قیمت وجود داشت. روز دوشنبه، شاخص بازار ارز افزایش قیمت را تجربه کرد و با ۶ تومان رشد به قیمت ۳ هزار و ۵۶۴ تومان رسید، با این حال،
  ۱۳۹۵/۶/۳۱
 • »

  نگاه اونس به نشست فدرال رزرو

  بانکیا: بعد از یک هفته کاهشی، اونس جهانی ابتدای هفته جاری را با روندی صعودی آغاز کرد. طلای جهانی که در آخرین روز هفته گذشته و در پایان فعالیت بازار نیویورک به کمترین قیمت ۲۰ روز گذشته یعنی ۱۳۱۰ دلار رسیده بود، روز دوشنبه همزمان با کاهش ارزش دلار آمریکا، فعالیت خود را با اندکی رشد آغاز کرد.
  ۱۳۹۵/۶/۳۱
 • »

  حذف دلار از مبادلات تجاری ایران

  بانکیا:نقش ارز مورد استفاده در مبادلات تجاری برون مرزی کشورها همانند نقش تجارت در رشد اقتصاد آنها، بی بدیل و تعیین کننده است. و این تعیین کنندگی قدرت خود را در شرایط خاصی مانند تحریم ها و محدودیت ها بیش از پیش نشان خواهد داد. تجربه تلخ قدرت نهفته ارز مبادلاتی، ایران را برآن داشته تا نقش دلار را در تمامی مبادلات خود کاهش دهد.
  ۱۳۹۵/۶/۳۱
 • »

  بازار طلا در انتظار اظهارات جانت یلن

  بانکیا:قیمت جهانی طلا که در آغاز مبادلات امروز چهارشنبه تغییری نداشته است و این در حالی است که جانت یلن رئیس فدرال رزرو آمریکا در پایان نشست دو روزه قرار است امروز عصر در کنفرانس خبری، سیاست های پولی و نرخ بهره بانک مرکزی آمریکا را اعلام کند.
  ۱۳۹۵/۶/۳۱
1 2 3 4 5 6 >>
آخرین اخبار
اخبار پربازدید